H&M HomeAsortyment H&M Home dostępny jest tylko w niektórych państwach Europy (UK, Szwecja, Dania, Niemcy, Holandia, Austria, Finlandia, Norwegia). Niestety, akcesoria wnętrzarskie popularnej sieciówki do nas jeszcze nie dotarły i nie wiadomo czy jest to w najbliższych planach. Drugą złą wiadomością jest to, że sprzedaż wysyłkowa, np. z Wielkiej Brytanii nie jest prowadzona w Polsce. Czekamy z niecierpliwością na pierwszy sklep H&M Home. Może okazać się wielkim sukcesem, ze względu na modne wzornictwo i przystępne ceny.

Shopping at H & M Home, you can do only in some European countries (UK, Sweden, Denmark, Germany, Netherlands, Austria, Finland, Norway). Unfortunately, the  interior design accessories has not yet reached our country, and we do not know whether it is in plans. The other bad news is that the sales order, for example in the UK is not carried out in Poland. We look forward to the first H & M Home shop. It may be a great success, due to the stylish design and affordable prices.£5.99

£4.99

 £1.99


£6.99
£7.99
£3.994 komentarze

 1. Zapraszamy na nową stronę zbierającą blogi wnętrzarskie w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że zechcesz do nas dołączyć :)

  http://blogiwnetrzarskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :) zastanawiałam sie właśnie nad kupnem paru rzeczy online, bo mieszkam niedaleko niemeickiej granicy. Gdzie jest sklep stacjonarny w Berlinie? na mapie sklepow H&M wyświetliło mi jedynie Szwecję. Będę wdzięczna za info. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszamy za pomyłkę, stacjonarny sklep w Niemczech znajduje się we Frankfurcie, Zeil 85

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne i stylowe gadżety do domu :) Najbardziej podobają mi się wzorzyste poszewki na poduszki.

  OdpowiedzUsuń