Ascetyczne wnętrze.Duży kontrast do wnętrza z ostatniego posta, gdzie dominowały wzory. W obu przypadkach zastosowano dużo bieli. Jednak w tym apartamencie nie ma głównej dominanty. Subtelnym akcentem kolorystycznym są jedynie drewniane meble, świeże kwiaty... bardzo naturalnie. Mieszkanie to wyróżnia minimalizm, czystość, lekkość i jasność. Dekoracja nie zawsze musi być materialna.

High contrast to the interior from the last post, which was dominated by patterns. In both cases a lot of white. However, there's no main dominant in this apartment. Subtle color accent is only in wooden furniture, fresh flowers ... very natural. The flat is distinguished by minimalism, purity, lightness and brightness.
Decoration does not always have to be material.Tags:

3 komentarze

 1. W sypialni dla mnie trochę zbyt pusto. Ale ogólnie fajnie. Lubię, jak nie ma zasłon. To na zdjęciu nie do końca wygląda dobrze, ale na żywo jest ok - dużo jaśniej, przestronniej... :)
  Pozdrawiam!

  www.WnetrzaZewnetrza.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie ramy okienne to można eksponować;)

   Usuń
 2. w białym otoczeniu drewnie meble wyglądają zachwycająco, bardzo lubię wykorzystywać do takich połączeń antyki w politurze
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń