D'espresso Cafe - tapeta w książki.


Architekci z Nema Workshop "wywrócili" całe wnętrze kawiarni D'Espresso Cafe na bok. Sufit znajduje się za ladą, przy której odbiera się kawę a podłoga za stolikami dla gości. Nawet lampy wiszą odwrotnie. Do zrobienia tej właściwej podłogi użyto specjalnych płytek, na których wydrukowano powtarzający się wzór. Wyimaginowaną bibliotekę tworzy tapeta imitująca regały z książkami. 

Nie musimy już dłużej marzyć o ścianie z półkami wypełnionymi po brzegi książkami. Takie tapety wyglądają bardzo realistycznie i z powodzeniem możemy wykorzystać ten pomysł we własnych wnętrzach(więcej o tapetach:http://houseofkazura.blogspot.com/2012/11/cos-o-wyborze-tapet.html).


Architects from Nema Workshop "overturned" the whole interior of D'Espresso Cafe sideways. The ceiling is behind the counter and the floor behind the tables for the guests. Even the lights are hunging opposite. To do the right floor special tiles were used, which were printed in a repeating pattern. Wallpaper creates an imaginary library imitating bookshelves.
We do not have to dream longer of a wall covered with shelves filled to the brim with books. These wallpapers look very realistic and can be successfully used in our interiors (more on wallpaper: http://houseofkazura.blogspot.com/2012/11/cos-o-wyborze-tapet.html).

http://www.amandus.pl/pl/p/Tapeta-w-ksiazki-Bookshelf/613http://www.leroymerlin.pl/dekoracja-scian-i-sufitow/tapety-bordiury-okleiny/tapety/tapeta-biblioteka,p174205,l869.html


http://www.ploneres.pl/Show-All-Products.aspx?ProductID=PROD264

2 komentarze

  1. Witam, stronka wspaniała graficznie. Nie nie wróć! Zacznę od tego co na blogu jest. Więc jest absolutny Ogień, który mnie wciągnął! Gratuluję! teraz się wypowiem, właśnie projektuję sobie szablon logo itd... i wiem ile to pracy tak więc jestem pod wrażeniem, no i docelowo jeśli chodzi o te tapety to ja zdecydowanie wolałabym aby to były prawdziwe półki np. na podłodze, przykryte szkłem...ymmm?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa propozycja, podoba mi się oryginalne zastosowanie materiałów tapeta na podłodze a parkiet na ścianie :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń