NieDobry Design - Lustro KRABB


Ustanawiamy poniedziałki dniem niedobrego designu! Poniedziałek nie kojarzy się dobrze, z różnych względów;), dlatego oczywistym jest wybór tego dnia na dzień bezguścia. 

Niestety, istnieją w designie szeroko pojętym pewne projekty, które trwale odciskają swoje piętno na wnętrzach społeczeństwa. Jedną z takich rzeczy jest Lustro KRABB... Kochamy Ikeę i ze względu na ogólnie dobry poziom designu, staramy się wybaczać niektóre nieudane projekty. Celem dużej sieciówki jest trafienie do większego grona odbiorców, ze względów finansowych. Poza tym, jak wiadomo, że jeżeli nie Ikea, to zrobi to wiele innych sklepów meblowych, bo ile ludzi tyle gustów. 

Lustro KRABB pojawia się w wielu wnętrzach, od przedszkoli po zwykłe mieszkania. Ikea prezentuje to tak:

KRABB Lustro IKEA Lustro obejmuje całą postać Można powiesić poziomo lub pionowo Ochronna folia zmniejsza uszkodzenia w przypadku stłuczenia szyby.Jednak jak to wygląda w rzeczywistości (auć):IKEA KRABB lustro 4 części w super cenie!!!
Taka smutna prawda, że to lustro psuje każde wnętrze. Takie proste i oczywiste nawiązanie do fali nie mogło się niestety udać. A co Wy sądzicie o KRABBie;)?

3 komentarze

 1. dawno temu był na nie szał :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz juz wydaje mi sie mało atrakcyjne, ale na tych zdjęciach ogólnie mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Generalnie, motyw fali w architekturze już dawno przebrzmiał ;P
  Dlatego myślę, że warto odpocząć od tego kształtu urządzając mieszkanie ;)

  OdpowiedzUsuń